29 вересня в 15:00 в парку на проспекті Миру вперше в Чернігові стартує джаз-парад. Хода відбудеться в рамках фестивалю Chernihiv Jazz Open 2012. Очолить музичну колону оркестрова група Військово-музичного центру Сухопутних військ ЗСУ.
«Це чудова ідея – зібрати вільних духом, веселих, позитивних людей, які вірять в джаз. У джаз-параду немає нічого спільного з мітингами і демонстраціями. Навпаки, яскрава і весела хода повинна показати: можна просто виходити на вулиці і веселитися, спілкуватися, доносити один до одного якісь творчі ідеї – не через гасла, а шляхом організації цікавих музичних подій, – розповів керівник центру, заслужений артист України, майор Олександр Шевчук . – Ми дуже постараємося, щоб джаз-парад став нестандартною, оригінальною і яскравою подією для міста».
Парад проходитиме під ритмічне попурі з відомих пісень у джазових обробках та класичних стандартів. Організатори приготували веселі транспаранти та сувеніри від фестивалю Chernihiv Jazz Open 2012 для учасників заходу. До участі запрошують усіх охочих і закликають захопити з собою гарний настрій і якийсь яскравий атрибут, наприклад, парасольку або шарф. А оскільки і фестиваль, і сам джаз-парад проходять під тематикою бабиного літа, то кращою прикрасою параду стане вінок з осіннього листя. Хода завершиться на відкритій Зеленій сцені фестивалю, що на Алеї Героїв, яскравим концертом диксиленду.
За словами координатора заходу Андрія Соколова, це буде не парад у класичному розумінні, а скоріше, яскравий і веселий флеш-моб проти сірості та буденності для людей з джазом в серці.
uajazz.com