Два дні драйвового року на березі Чорного моря нам подарують гурт “Русичі” та їхні друзі. Окрім музичної частини, на фесті будуть організовані ятки швидкого харчування та пивні намети. Для відпочивальників конкурси від кращих ведучих України, Dj-паті на піску, пляжний волейбол, водні парашути, катання на квадрациклах та скутерах та файєр-шоу!
На сцені нас тішитиме ось така вибухова суміш: Барви [Одеса], Майжеколір [Запоріжжя], Рива Роччи [Луганськ, Санкт-Петербург], АнтиПоп [Житомир], S.P.S. [Білгород-Дністровський], З-Під На [Чернігів], Оратанія [Львів], Янсен Кукансен [Херсон], Nail’s Beat [Ex-GvOzDi, Білгород-Дністровський], Русичі [Білгород-Дністровський], Todo [Молдова] та Mindown [Болгарія].
13 червня 2009 в 08:32
цитата…
Два дні драйвового року на березі Чорного моря нам подарують гурт “Русичі” та їхні[...]…
29 червня 2009 в 19:51
не поганий фестиваль.море.нічні співи біля багаття. але один мінус….відсутність туалетів!!!!
а на бази не пускають:))))це так би мовити клич до організаторів!!!!)))) і ніде не були замічені дядьки в формі.хоча, може це і плюс …)))
Відповісти