Вітаємо усіх з початком весняно-літнього фестивального сезону. Цього року він розпочався з двох заходів: етнічного “Великодня в Космачі” і джазових “Флюгерів Львова”
Обидва заходи ще тривають, по завершенні будемо ділитись враженнями, розповідями і фото.
Від редакції: І хоч минулого року весь укрнет горланив в одне горло (вибачте за каламбур) “ми більше не поїдемо в Космач!”, потяг Львів-Чернівці теплого вечора 30 квітня свідчив про протилежне. Власне сам фест в потязі і почався. “Фестивалі” щиро співчувають тим людям, які помилково потрапили в потяг з метою добратись з точки А в точку Б і при цьому сподівались виспатись…
3 травня 2009
22 червня 2009 в 07:18
Доброго дня!
Вас турбує оргкомітет фестивалю Panke Shava LIVE AID
хотіли б розмістити інформацію про фестиваль на шпальтах вашого інтернет ресурсу
Будемо вдячні за співпрацю
З повагою, Андрій Ковальчук
Відповісти