Що? Мультифестиваль “Відкрите небо”
Де? селище Курортне, Крим
Коли? липень-вересень
В межах фесту відбуватиметься: Фестиваль вогню – 15-21 липня, вогняні поєдинки, палаючі факели, віяла – справжнє приборкання вогню!
Фестиваль сальси – 2-8 вересня – у програмі індивідуальні та групові уроки сальси, показові виступи, шоу-програми та можливість віддатися гарячому кубинському танцю у променях світанку.
Фестиваль фейєрверків та піротехніки – дата уточнюється – гості фестивалю матимуть можливість спостерігати за яскравим дійством з піротехнічними ефектами над морем. Команди майстрів змагатимуться між собою у майстерних світлових шоу та розфарбовуватимуть небо яскравими вогняними візерунками.
Етнофест - 26 серпня – 1 вересня – на фестивалі будуть представлені різноманітні етнокультури: від шаманізму до древніх славян. Гра на унікальних музичних інструментах, гончарство, деревообробка, живопис. Горловий спів, розкриття голосу і навіть шиття етнічного одягу, концерти етнічної музики. Оздоровчі практики: масаж, медитації, аюрведа, чайна культура …
Фестиваль вуличних театрів - 22-28 липня, селище Курортне буде на цілий тиждень перетворене на театральну сцену. Яскраве театралізоване дійство закрутить як учасників, так і глядачів
У серпні біля підніжжя гори Кара-Даг відбудеться фестиваль сальси: окрема територія зі своїм пляжем, великою сценою, затишним баром і всі умови для розваг.
У програмі фестивалю індивідуальні та групові уроки з сальси, показові виступи, жива музика, шоу-програми, цікаві екскурсії, зустріч світанків біля Кара-Дагу та можливість потанцювати в променях сонця, що сходить.
Фестиваль гумору – 12-18 серпня – в рамках фестивалю гумору планується виступ відомих гумористів, а також команд КВН з усієї країни.
Якщо Ви любите сміятися і бути смішними – це ваша тиждень! У проект включені зйомки гумористичних програм за участю зірок та тисячами глядачів.
Фестиваль хендмейду - 5-11 серпня, на фестивалі Hand-made учасників чекають різноманітні ярмарки та виставки чудових художників, гончарів, ковалів та майстрів своєї справи, молодих дизайнерів, ювелірів і просто талановитих творчих особистостей.
А також майстерні: різьба по дереву, кузня, плетіння, вітражне мистецтво, спікання скла, розпис по склу та кераміці, виготовлення прикрас, одягу, батик, малювання піском і багато інших.
Тільки авторські ексклюзивні роботи, зроблені в єдиному екземплярі і що зберігають тепло рук і душу майстра.
Фестиваль бойових мистецтв - 29 липня – 4 серпня, в рамках фестивалю пройдуть лицарські турніри і масштабні постановочні битви з участю професійних каскадерів, членів клубів історичного фехтування, в яких будуть задіяні піротехніка і артилерія. Пройде конкурс середньовічного костюма, виставка зброї і зброї середньовіччя, а також метання сокир, кинджалів, боротьба, тир лучників і арбалетників. Кожен глядач зможе взяти участь у лицарських забавах, турнірах і приміряти лицарські обладунки. На території OpenSkyProject буде організований містечко майстрів, де ремісники: ковалі, ткачі, гончарі – будуть створювати свої вироби за середньовічними технологіями на очах у глядачів.
Фестиваль боді-арту – 19-25 серпня – костюм на тілі, маска на обличчі – веселий карнавал феєричних боді-артов і костюмів, а також майстер-класи з авангардного мистецтва прикраси тіла – все це на території OpenSkyProject протягом тижня.
Фест циркового мистецтва 9-15 вересня – - найталановитіші артисти, яких відібрала спеціальна комісія протягом тижня демонструватимуть свою майстерність всім бажаючим. Першими покажуть свою майстерність юні виконавці. На сцену вийдуть маленькі циркачі 7-9 років. Естафету підхоплять визнані майстри циркового мистецтва. Еквілібристи, повітряні гімнасти, клоуни, дресирувальники і багато інших порадують гостей курорту.
Яскравий цирковий майданчик, встановлений просто на березі моря, стане окрасою курорту, не залишивши байдужим жодної людини, а показові трюкові номери, що будуть демонструватися перед початком вистав, стануть захоплюючим видовищем для всіх відвідувачів комплексу.
Вхід на усі фестивалі – безкоштовний.
Більше інформації про фести на сайті організаторів.
Загальна інфа про Курортне:
Курортне (раніше Нижній Отуз або Приморський Отуз) – селище міського типу на південно-східному узбережжі Криму біля підніжжя гірського масиву Кара-Даг. Адміністративно підпорядкований Щебетівській селищній раді, яка в свою чергу відноситься до Феодосійської міської ради.
Тихе і затишне селище Курортне розташоване поруч з Феодосією, в приморській долині, оточеної мальовничими хребтами Кара-Дагського вулканічного масиву і відрогами гори Ечки-Даг. Клімат сприяє лікуванню верхніх дихальних шляхів, астматичні та нервово-соматичних захворювань.
Отузську долину оточують одні з найчудовіших гір у Криму, що обриваються місцями в скелі і падають в морські хвилі. Море на узбережжі селища стає теплим дуже рано, у травні, і залишається таким до жовтня. У літні місяці середня температура води наближається до +28 ° С. Метеорологи стверджують, що тут діють яскраво виражені бризи, – це означає, що навіть у найжаркіший день привітне сонце Отузської долини пом’якшується ніжною прохолодою вітерця.
Інші цікавинки Курортного: Біля підніжжя Карадагу в селищі Курортне посеред затишного парку знаходиться знаменита Карадазська біостанція. Вона створена в 1907 р., зараз тут розміщується філіал Інституту біології південних морів Національної академії наук України і працює дельфінарій.
І, звісно, Лисяча бухта! Про Лисячу бухту, мабуть, чули усі – це найвідоміший, без перебільшення, кримський пляж, що простягнувся довгою піщаною смугою біля підніжжя Ечкидаг. У Криму багато чудових пляжів, які не поступаються «Лисячій» у м’якості піску і ласкавості моря, але тільки тут в самій атмосфері панує неповторний дух розкутості і безтурботності. Лисяча бухта – це мекка натуристів, нудистів, неформалів, просунутої молоді і не дуже. Кого тільки тут, буває, не зустрінеш.
Сама природа тут є якоюсь еротичною – м’які вигини пагорбів нібито повторюють форми оголеного тіла, а дотик теплого моря, ніби ніжні ласки природи.
Як добиратись:
На площі перед залізничним вокзалом у Сімферополі знаходиться автостанція “Курортна”, звідки відправляються автобуси на Феодосію. Можна взяти квиток на автобус в Судак через Феодосію, щоб, після Феодосії, доїхати в цьому ж автобусі до села Щебетовка і повороту на Курортне, але цілком можливо, що вам доведеться на цьому повороті стояти якийсь час, пропускаючи заповнені маршрутки, якщо на календарі буде розпал курортного сезону або п’ять кілометрів йти пішки, що для шаленої собаки не крюк вправного туриста-фестивальника не відстань
Якщо на автостанції “Курортна” автобус на Феодосію згідно з розкладом чекати досить довго, то можна на тролейбусі № 06 переїхати на Центральний автовокзал, з якого автобуси на Феодосію відправляються частіше, і виїхати на Феодосію звідти, але час переїзду на тролейбусі близько півгодини.
Від Сімферополя до Феодосії автобус йде не більше 2 годин. Не потрібно їхати на Феодосійську міжміську автостанцію, слід вийти на в’їзді до Феодосії на зупинці “винрадгоспу” і пересісти в міську маршрутку № 01, на якій доїхати до центру міста, міської автостанції. Опинившись на площі міської автостанції, заповненої транспортом і пішоходами, не впадайте у відчай, а пошукайте купол невисокої церкви за огорожею старого кладовища, з кута площі біля церкви і відправляються маршрутки на Коктебель, Курортне і біостанцію. Час руху за маршрутом менше години.
Від сімферопольського залізничного вокзалу та міжміської автостанції є рейси автобусів до Коктебеля, в цьому випадку ви не заїжджаєте до Феодосії, а відразу доїжджаєте до Коктебеля, через який йдуть маршрутки з Феодосії до Курортного. Всі маршрути зупиняються на селищній автостанції.
Для проживання у вашому розпорядженні величезні простори, де можна поставити намет. Для більш вибагливих до зручностей – приватний сектор та місцеві пансіонати.
Також дивіться – Безкоштовне бронювання готелів в Сімферополі, Севастополі і Коктебелі.
26 липня 2011 в 01:50
не підкажете більш точніше на рахунок проживання?
Відповісти