З 26 жовтня по 3 листопада в селищі Туламбен на Балі пройде перший фестиваль фрідайвінгу – One Breath Jamboree.
Взагалі-організатори називають це не фестивалем, а збіговиськом фрідайверских племен. Кульмінацією події стануть перші в історії Індонезії змагання. При цьому решта програми може виявитися навіть більш цікавою для фрідайверів, що тренуються: щоденні майстерні, презентації, тренування від атлетів світового рівня.
Серед гостей One Breath Jamboree Сара Кемпбелл (Великобританія), банда Еркумен (Туреччина), Рюзо Шином (Японія), Кріс Саенз де Санта Марія (Австралія) та інші відомі атлети і судді.
Фестивалю One Breath Jamboree передує тренувальний тиждень (з 18 по 25 жовтня), під час якої пропонуються курси та тренінги. Так що фрідайвери можуть рознирятися і навчитися чомусь новому, а початківці навчитися основам фрідайвингу, щоб повноцінно брати участь у заходах One Breath Jamboree.