17-18 серпня 2013 року у с.Отроків традиційно пройде Фестиваль Лазерного шоу. Темою цьогорічного дійства організатори вибрали – Феєрію свят. Гості фестивалю будуть відзначати усі свята року за декілька днів фесту. Вхід на фестиваль тільки в карнавальних костюмах та масках.
А родзинка фестивалю – Конкурс карнавальних костюмів. Переможець отримає приз у 1000 гривень, будуть також заохочувальні призи у наступних номінаціях:
- найекстравагантніший,
- найоригінальніший,
- найзвабливіший.
Програма фестивалю:
17 серпня, субота
10:00-17:00 – екскурсії (діючий млин 1848 р. у с.Кружківці, млин-музей с.Притулівка, скельний монастир ХІ-ХІІ ст., садово-паркова печера Мархоцького с.Отроків, музей Мархоцького у Миньківцях)
12:00 – виставки та майстер-класи:
- Вернісаж подільської ляльки;
- «Розмаїття писанок», майстер клас традиційного та інноваційного писанкарства веде голова Всеукраїнської асоціації писанкарів Валентина Войткова;
- «Барви подільських рамкових серветок», майстер-клас із виготовлення серветок веде керівник гуртка «Умілі ручки» Новоушицької спецшколи для глухих дітей Леся Матвеєва;
- Копії архівних документів «Рядки, що дихають правдою», акварелей та графічних робіт Наполеона Орди;
- Майстер-клас з фотомистецтва проводить керівник Кам’янець-Подільського фотоклубу «ПОГЛЯД» Юрій Савін.
19:00-20:00 – «Поетична ліра Поділля». Свої твори читають літератори Хмельниччини: Ольга Остапчук, Людмила Весела, Сергій Пантюк, Володимир Захар’єв, Йосип Осецький, Михайло Цимбалюк, Микола Швець, Віра Спірякіна, Валентина Байталюк, Євгенія Бучківська, Олександр Толоковий та інші.
20:00-20:10 – Звернення організаторів, урочиста частина
20:10-22:30 – Історичне театралізоване дійство «День Стрибога» (слов’янського бога вітру і грому) у виконанні клубу історичної реконструкції «Подільска хоругва», народного аматорського театру «Лінк» та театру вогню «Говінда-файєр»
22:30-23:00 – Виступи молодих талантів Поділля та Буковини
23:00-24:00 – Фестиваль лазерного шоу:
- Лазерні шоу системи LSS, Росія, керівник – Єкатерина Соколова,
- Kvant, Словаччина, керівник – Павел Кубошек,
- Eastlight, Німеччина, керівник – Юрген Маак,
- Лазер Варіо Ракурс, Росія, керівник – Сергій Хілов,
- Тех-арт, Україна, керівник – Ігор Скальський.
18 серпня, неділя
10:00-17:00 – Екскурсії (діючий млин 1848р. у с.Кружківці, млин-музей с.Притулівка, скельний монастир ХІ-ХІІ ст., садово-паркова печера Мархоцького с.Отроків, музей Мархоцького у Миньківцях)
14:00 – Виставки та майстер-класи:
- Вернісаж подільської ляльки,
- «Розмаїття писанок», майстер клас традиційного та інноваційного писанкарства веде голова Всеукраїнської асоціації писанкарів Валентина Войткова,
- «Барви подільських рамкових серветок», майстер-клас із виготовлення серветок веде керівник гуртка «Умілі ручки»Новоушицької спецшколи для глухих дітей Леся Матвеєва,
- Копії архівних документів «Рядки, що дихають правдою», акварелей та графічних робіт Наполеона Орди,
- Майстер-клас з фотомистецтва проводить керівник Кам’янець-Подільського фотоклубу «ПОГЛЯД» Юрій Савін.
16:00-17:00 – Круглий стіл Центру Мархоцькознавства. Презентація 5 тому «Наукових записок Центру Мархоцькознавства»
19:30-20:30 – «Поетична ліра Поділля». Свої твори читають літератори Хмельниччини Ольга Остапчук, Людмила Весела, Сергій Пантюк, Володимир Захар’єв, Йосип Осецький, Михайло Цимбалюк, Микола Швець, Віра Спірякіна, Валентина Байталюк, Євгенія Бучківська, Олександр Толоковий та інші.
20:30-22:30 – Костюмований бал в стилі ХVIII-XIX століття. Майстер-класи танцю дають реконструктори одягу та давніх традицій громадської організації «Аристократичний клуб»
22:30-23:00 – Виступи молодих талантів Поділля та Буковини
23:00-24:00 – Фестиваль лазерного шоу та конкурс карнавальних костюмів:
- LuxAeterna, Угорщина, керівник – Даниїл Фрідман,
- Lasermaster, Росія, керівник – Олексій Шишков,
- Original Light, Україна, керівник – Олексій Дуленко,
- Mediam, Польща, керівник – Влодек Дювал,
- DreamLaser ru, Росія, керівник – Денис Чучко.
24:00-01:00 – Лазерна дискотека.
Добирання:
Фестиваль проходить у с.Отроків, Новоушицького району, Хмельницької області.
Щоб дістатися в Отроків, вам треба доїхати любим автобусом до с. Антонівка, що знаходиться на трасі Дунаївці – Нова Ушиця. Від Антонівки до Отрокова пішки 5 км.
Віза:
Для доступу на форум, де знаходиться сценічний майданчик та проходять усі головні події фестивалю, потрібно отримати візу. Вартість візи залежить від кількості днів перебування у Миньковецькій державі та зазначається для кожного фестивалю окремо. Віза представляє собою двосторонній флаєр, з одного боку якого знаходиться туристична карта-схема Отрокова та околиць, з іншого – програма фестивалю.
Віза дійсна при наявності печатки, яка імітує герб гр. Сцибор-Мархоцького.
Є можливості проживання під час фестивалю. З детальною інформацією ознайомитись можна тут.
Сайт Фестивалю
Сторінка
Сторінка
Канал