20-22 квітня в Кам’янці-Подільському пройде історичний фестиваль Porta Temporis. В основу Фестивалю покладено події, які розвивалися на Поділлі у період Великого Литовського Князівства. Він присвячується 650-річчю Битви під Синіми Водами.
Відвідувачі цьогорічного фестивалю упродовж трьох днів побачать відтворення військового наметового табору, штурм фортифікаційного об’єкту «Руська брама», стародавні ремісничі цехи, змагання серед кращих лучників, виступи вуличних театрів, лазерно-світлове дійство на Середньовічну тематику, унікальні постановки фаєр-шоу, почують музичні твори XІV – XV століть, матимуть можливість взяти участь у хореографічних майстер-класах.
Вартість квитка на всі три дні фестивалю – 200 грн. У п’ятницю вхід коштуватиме 50 грн, а в суботу-неділю – по 100 грн. Вхід для гостей готелів-спонсорів (Готель “Клеопатра****”) безкоштовний. Вхід для дітей віком до 10 років безкоштовний
Крім того, фестиваль сприяє глибокому проникненню до витоків державності, місцевого самоврядування, осмисленню героїчного минулого як Поділля, так і України в цілому. Тому слоганом нашого заходу є слова: «Ave tempus! Ave homo! Ave Podolia!» («Благословенний час! Благословенна людина! Благословенне Поділля!»)
Фестиваль „Porta Temporis” – це унікальний майданчик, в якому гармонійно поєднуються природні ландшафти, геніальність військової інженерної думки, добре вишколені учасники з різних європейських країн, увага всеукраїнських медіа, виходи на європейські портали, тисячі вдячних глядачів.
Офіційний сайт фестивалю ТУТ