20-22 лютого в Черкасах пройде джазовий фестиваль «Черкаські джазові дні». Про це Фестивалям повідомив туристично-інформаційний центр міста Черкаси.
Квитки концерти коштують від 30 до 50 грн.
Програма:
День перший (20 лютого)
18:30 Концерт у Музично-драматичному театрі ім. Тараса Шевченка (бул. Шевченка, 234; тел. каси: (0472) 36-07-21). Особливий гість вечора Квінтет Саскії Лару (Нідерланди – США), чарівної вокалістки та майстрині гри на трубі. Також виступатимуть тріо Андрія Арнаутова (Київ) і біг-бенд Черкаського музичного училища під керівництвом Миколи Євпака.
День другий (21 лютого)
18:30 Особливі гості вечора «4 TENORS» (Москва), проект, що об’єднує чотирьох супер-професіоналів, зірок російського джазу, які зазвичай не грають разом, але для черкаського фестивалю зробили приємний виняток. Крім того, виступатимуть Млада з проектом «Ethno Fantasy Music» (Київ) і Cherkasy Jazz Quintet Сергія Крашеніннікова.
День третій (22 лютого)
18:30 Особливий гість Сергій Манукян, кращий російський джаз-мен 1994 року, один із визнаних світових майстрів інструментального вокалу. Також виступатимуть: квінтет Олексія Пєтухова (Одеса); дует Сергія Давидова, харківського майстра роялю, і Олександра Рукомойнікова, київського саксофоніста; а також черкаський вокальний ансамбль «Буднітай».
Більше інформації на сайті міської ради Черкас.