Традиційно грудень у Львові почнеться з джазового фестивалю Jazz Bez. Цього року, окрім Львові, концерти пройдуть у Харкові, Севастополі, Тернополі, Луцьку, Івано-Франківську, Рівному та у польських містах – Люблін, Перемишль, Білосток, Кросно, Жешув, Новиця.
У Львові концерти будуть відбуватись у Національному академічному театрі ім. Марії Заньковецької, Львівській обласній Філармонії, Пороховій Вежі, клубі «Picasso» та «ДжазКлубі.Львів».
Квитки можна придбати у касі Львівської Філармонії (вул. Чайковського, 7), касах Театру ім. Марії Заньковецької (вул. Лесі Українки,1) та на рецепції у галереї «Дзиґа» (вул. Вірменська, 35). Вартість квитків від 60 до 120 грн.
Як і кожного року, «Jazz Bez» надає знижку 50% на квитки для студентів, членів «ДжазКлубу.Львів», Етноклубу Набутків та фотоклубу «Ч.Б.5х5».
Пільгові квитки продаються тільки в галереї «Дзиґа» і тільки до 23 листопада.
Більше інформацію про гурти і програму – на сторінці Jazz Bez.