Фестиваль народної творчості «Покутське надвечір’я» відбудеться 27 листопада 2011 року в Народному домі с. Кутище.
Фестиваль народної творчості «Покутське надвечір’я» збирає талановитих людей старшого покоління Тлумаччини. В рамках фестивалю будуть представлені автентичні народні пісні, легенди, обряди, гуморески, прислів’я, приказки, роботи майстрів декоративно-ужиткового мистецтва тощо.
Проведення фестивалю було започатковане у 2010 році в рамках обласного фестивалю народної творчості «Покутські джерела» з метою збереження та популяризації старшим поколінням національного автентичного мистецтва рідного краю.
На фестиваль запрошені колективи, окремі виконавці та майстри декоративно-ужиткового мистецтва Покуття, а саме Тисменицького, Городенківського, Коломийського та Снятинського районів.
Запрошуємо відвідати нашу гостинну, смачну та веселу забаву!!!!
Бажаючим взяти участь звертатися: ,
,
,
Факс: 380347924100,
e-mail:
21 листопада 2011 в 12:49
Вперше на Прикарпатті буде проведення майстер-класів з лозоплетіння та гутництва, виставка-продаж виробів з лози, скла, дерева, автентична вишивка, витвори з бісеру.
Відповісти