Як вже писали Фестивалі, організатори Славського-Рок мають намір «оптимізувати» фестивальні дні. Склалось так, що «топовим» для фесту днем є субота. Тепер, ж можна очікувати, що субота і стане основним днем фестивалю.
«Традиційно у нас п’ятниця є провальним днем – люди ще не приїхали. Подібна ситуація в неділю ввечері – під час концерту всі починають збирати намети і масово покидати фестиваль. І не через те, що гурти їм не цікаві, а через те, що всім треба добиратись додому», – розповідає засновник фесту Сергій Харчук.
«Було би добре мати декілька сцен. Але безсенсовно це робити зараз, коли ми заледве назбируємо людей на дві сцени», – додав Харчук. – «Немає сенсу робити в неділю і денну і вечірню сцену. Тому, наступного року, можливо зробимо в неділю одну».
Отже, зараз задумка така – в п’ятницю і неділю лишити по одній сцені (а не дві, як є зараз), при цьому недільну сцену «посунути у часі» – щоб нарід ввечері спокійно встиг і на музикантів подивитись, і на транспорт додому встигнути.
Загалом, цього року Славському-Рок зовсім не сприяла погода (зрештою, як і більшості українських «липневих» фестів) – Карпатівські проливні зливи, очевидно, відлякали добрячу частину гостей. Ті ж дощі перетворили в болотяне місиво Вечірню сцену. Нагадаємо, що цього року Вечірня сцена змінила місце дислокації через реконструкцію стадіону в Славському.
«Багато людей позитивно відгукнулись про нову сцену – вона розміщена трохи вище над рівнем моря і виглядає мальовничіше – навкруги смереки. З недоліків – висока волога і недосконала дренажна система», – розповідає Сергій Харчук.
Хоча, маємо підозру, що натовпу людей не витримає найдосконаліша дренажна система і все одно перетвориться в багнюку.
Славське-Рок очима учасників
«Я вперше виступала на «Славське Рок» і хочу сказати, що поєднувати задоволення від чудової музики та краси Карпат – це чудово. Всі гурти дуже класні, це найкращі музиканти, яких я знаю. Ми відкривали фестиваль і це велика честь для гурту. Зібралося багато народу і ми відчули потужну віддачу публіки!», – говорить солістка групи «Ніагара» Вікторія Папа.
«Цей фестиваль вигідно відрізняється від інших, тому що сюди щороку приїжджають нові команди. В останні роки на Західній Україні відбулося чимало фестивалів, але їхній лайн-ап був дуже схожий та одноманітний. На «Славське Рок» все інакше. Ми раді виступати на одній сцені з поляками і німцями, та й всі українські команди дуже достойні. Нема сумнівів, що у феста є майбутнє», – кажуть Jack O’Lantern.
«На «Славське Рок» просто фантастична атмосфера! Хоча особисто для мене це був дуже важкий концерт, адже я захворів і частково втратив голос, до речі уперше в житті. Та навіть попри це наш виступ пройшов відмінно», – поділився фронтмен польського гурту Sztywny Pal Azji Бартош Шимоняк.
«На «Славське Рок» дуже круто! Це один з найкращих концертів Dritte Wahl. Українські рокери просто шалені і ми дуже хотіли б приїхати знову», – кажуть німці Dritte Wahl.
«Ми вперше на «Славське рок» і дуже задоволені. Насправді ми хвилювалися, думали як все пройде, адже наша музика далека від важкого року. Тепер ми переконані: головне випромінювати рок-н-рольні емоції», – «Піккардійська Терція» в захваті від фестивалю.
«Це наш перший «великий» фестиваль і ми щиро вдячні оргкомітету, який дав нам можливість виступити в Славську. Ми використали чудовий шанс заявити про себе і це важливо, адже наприкінці літа ми збираємося у невеличкий тур», – радіють музиканти з молодої групи «Недаремно».
«Настрій у публіки був просто супер! На фестивалі всі відривалися наповну. Ми б з радістю приїхали ще», – Los Colorados випромінювали шалений драйв.
Славське-Рок в картинках
Текст: Фестивалі, прес-служба «Славське-Рок»
Фото: Сергій Бобра, Макс Кудрявцев