Переможцем ІІ Міжнародного кінофестивалю “Золота пектораль” у номінації ”Анімаційні фільми” став мультиплікаційний фільм “Як князь Олег на Візантію ходив” (керівник проекту Зоряна Занюк).
Основа мультфільму, який входить до анімаційного серіалу “Історія України в постатях” – захоплююча сучасна інтерпретація відомого історичного факту – походу князя Олега на Візантію. Головні герої мультфільму – князь Олег і його найближче оточення, літописець Крук. Для того, щоб зробити мультфільм цікавішим для дітей, персонажі-воїни іноді з’являються з сучасними елементами, наприклад годинниками. Сам князь Олег представлений на фоні актуальної для наших днів теми збору податків.
Картина зроблена в класичній 2D анімації. Озвучив фільм відомий артист, директор театрального фестивалю “Золотий Лев” Ярослав Федоришин.
У цьому році, в рамках ІІ Міжнародного фестивалю “Золота пектораль” змагалися кінематографісти в 11 номінаціях із 10 країн світу.
7 червня 2011
Мітки: Золота пектораль