Книжковий форум «Книга-Фест 2011» відбудеться в Ужгороді 20 травня. Він пройде в обласному центрі Закарпаття вже вдруге. Про це інформує прес-центр “Закарпаття”
За словами начальника управління інформації та зв’язків з громадськістю Закарпатської ОДА Василя Комарницького, на відміну від минулого, книжкову виставку вирішили проводити під одним дахом, у галереї «Ужгород». А помилки минулорічного фесту будуть цього разу взяті до уваги і виправлені, як-от минулорічна процедура продажу книж та презентація одночасно проходили в одному приміщенні. «Цього року, – сказав він, – виставка, продаж та презентації проходитимуть у виставковому залі та поряд з галереєю у художньому салоні «Арт-плюс»». Якщо ж у когось буде бажання, то він зможе перенести свої книжкові полиці на майданчик перед галереєю. Окрім книжкового ярмарку, за словами промовця, «Книга-Фест» стане чудовою можливістю, аби вирішити книговидавничі проблеми».
Родзинкою фесту стане спеціальний гість – київське видавництво «Грані-Т», яке презентуватиме видані книги, серед яких є й закарпатці Галина Малик, Михайло Сирохман та Олександр Гаврош. «Є умовний поділ на високу полицю літератури, середню полицю літератури та нижня полиця літератури. Так от, наші видавництва починають поступово заповнювати усі ці три полиці», – додала поетеса Надія Панчук.
20 травня 2011 в 13:21
[...] травня - Книжковий форум «Книга-Фест 2011», [...]