Фестиваль молодіжної альтернативної музики “Рурисько” пройде у Бережанах (Тернопільщина) 9 -10 липня.
Програма фесту наразі невідома.
“Це соціальний молодіжний проект, що обєднує велику кількість лідерського потенціалу та креативних ідей. Саме тому в рамках Фестивалю проходитиме величний літературний перформенс, буде відкрито Фестиваль світового короткометражного кіно у “нічному кінотеатрі”. А також активно діятиме мистецька поляна з майстер — класом та продажем мануфактури. Буде також драйвова етно — дискотека. Ведучий фестивалю — запальний Мяч Дредбол. Тільки позитивний настрій і мегаатмосфера”, – зазначено на сайті фестивалю.
6 квітня 2011 в 12:43
Цього року це буде НЕ етно, а ФЕСТИВАЛЬ МОЛОДІЖНОЇ АЛЬТЕРНАТИВНОЇ МУЗИКИ “РУРИСЬКО”
Відповісти
Lototska Reply:
квітня 6, 2011 at 12:44
%) ок
Відповісти