28-30 квітня 2011 року у Львові пройде Львівський міжнародний дитячий фестиваль, який пропонуватиме власне дитячі товари для юної аудиторії.
Місце проведення: м. Львів, Палац Мистецтв, вул. Коперніка, 17
Започатковано Фестиваль було у 2002 р. До 2006 р. Фестиваль проводився в рамках «Форуму видавців у Львові», а з 2007 – як окремий захід під назвою «Форум видавців – дітям».
У рамках Львівського міжнародного дитячого фестивалю відбудеться близько 240 різноманітних заходів, серед них – ярмарки, виставки, конкурси, майстер-класи, науково-практичні конференції та ще безліч яскравих та веселих подій.
Основні заходи:
1. Фестиваль дитячого читання «Книгоманія»
1.1. Заключний етап Конкурсу дитячого читання «Книгоманія».
1.2. Урочиста церемонія нагородження переможців Конкурсу дитячого читання «Книгоманія».
1.3. Премія «Найкраща дитяча книга».
1.4. Конкурс дитячих малюнків «Я люблю читати!».
1.5. Конкурс фотографій «Впіймані на читанні»
1.6. Конкурс костюмів літературних героїв.
1.7. VІ Львівський дитячий фестиваль художнього перекладу.
1.8. Акція «Книжка від зірки».
1.9. Міжнародна науково-практична конференція з проблем дитячого читання.
2. Парад учасників Міжнародного дитячого фестивалю.
3. Фестиваль дитячої творчості
3.1. Майстер-класи з різних видів творчості та мистецтва.
3.2.Колективне масштабне мистецьке панно «Кольоровий світ»
4. Фестиваль книжкової ілюстрації. Проводиться вперше.
4.1. Виставка литовської та української книжкової ілюстрації.
4.2. Виставка ілюстрацій митців-початківців.
5. Українсько-литовський пленер ілюстраторів.
6. Спортивний фестиваль «Котим’ячик». Проводиться вперше.
7. Соціально-культурні та просвітницькі акції
8. Виставка-ярмарок українських дитячих книжок.
Відвідини Фестивалю не вимагають багато часу або коштів, проте гарантують масу позитивних вражень та емоцій гостям.
Організатори: Громадська організація «Форум видавців», Львівська обласна державна адміністрація, Львівська міська рада.
Більше на сайті Форуму видавців
24 травня 2011 в 00:24
Вітання Вам, шановні організатори свята для душі й розуму дитини, з міста над Россю – Білої Церкви. Всеукраїнський конкурс “Найкращий читач України – 2011″ – це дійсно свято для всіх любителів друкованого слова. Дякую Вам за інтелектуальний розвиток та турботу про майбутнє країни – наших дітей.
У нашій родині книга завжди шанувалася. Тому й дитина виростає з книгою у руках, пірнаючи у ті “морські глибини”, про які говорив І.Франко. Довідавшись про початок конкурсу, про вимоги до нього дитина прийняла рішення випробувати свої сили. Перемогла у 1-му етапі конкурсу, наполегливо готувалася до 2-го. І ось 4 березня у Білоцерківській міській центральній бібліотеці для дітей відбувся 2-й етап конкурсу. Я вдячна організаторам за ту теплу атмосферу, яку було створено, журі за підтримку, яку бачили діти в їхніх очах. Ми на певний час стали дружньою єдиною родиною, члени якої відкрито ділилися своїми здобутками, враженнями від прочитаного, мріями (перебіг конкурсу висвітлено у статті місцевої газети “Гриф” №11(901) від 16.03.11). Якою ж була радість і моя, як мами, і моєї дитини, і нашого бібліотекаря-координатора, коли серед кола сильних конкурсантів виділили старання дитини, креативність і нарівні ще з одним учасником оголосили переможницею та привітали з тією великою відповідальністю, покладеною на них – представляти наше місто в обласному етапі конкурсу. Із хвилюванням чекали цієї миті, готувалися іще ретельніше до змагань. Але мрію про фестиваль “Книгоманію” було розбито, коли нам повідомили, що обласний конкурс відмінено через брак коштів (не знайшли гроші на грамоти?). Київська область не буде представлена на фестивалі?.. Коли ми відвідали сайт “Книгоманії”, щоб хоч на відстані поринути в цю омріяну й, здавалося, таку близьку казку, то побачили, що їздили діти й від нашої області. “Мамо, чому ж так?” – запитала мене дитина. Мабуть, з таким питанням звернулись до батьків усі переможці 2-го етапу. Справді: чому ж так? Як пояснити дитині, що просто порушено її права учасника, прописані в додатку №3 до конкурсу (”Що робити після перемоги в 2-му етапі”). Як пояснити, що хтось одноосібно (чи колективно), за щось (чи без чогось) заочно обрав переможця (не заперечую, можливо, діти, яких обрали й стали б переможцями, але хотілося чесної боротьби)? Як переконувати дитину після такого гіркого осаду в душі, що все-таки є у світі справедливість, правда, доброта (адже щодня ми спостерігаємо протилежне)?
Потрібно було змовчати й залишитися із своїми думками? Забути? Можливо…
З повагою, мама учасниці конкурсу.
PS. Дитина продовжує читати, тому що книга – поза конкурсами й правдами та неправдами життя.
Відповісти