14-15 січня у Львові за участі представників андеґраундної культури відбудеться фестиваль іншого мистецтва “2ий Поверх“. Фестиваль триватиме два дні, і буде розділений на дві частини – літературну та музичну. Про інформують організатори фесту.
До музичного лайн-апу увійшли “Zелені Sестри”, “2Sleepy”, “DRUMтиАТР”, “Al.ko_kc”, “Karate (Immago kid)”, “Red Cardinals”.
Літературну частину презентуватимуть: блогерка, поетеса Ліза Готфрік (Київ), письменник Любко Дереш (Львів), поет, переможець вищої ліги слему в Харкові 2010 року ВОВА_ВОВА, поет, учасник багатьох літературних фестивалів та вечорів Нікіта Стіхами (Дніпропетровськ), поет, організатор мистецьких та літературних фестивалів Андрій Орловський (Одеса).
Окрім того, поетеса, учасник творчого об’єднання “Х.Л.А.М.” та літературного проекту “Біографія Гертруди Стайн” Марина Банделюк (Одеса), учасник літературного проекту “Біографія Гертруди Стайн” Олександр Лотарєв (Одеса).
Кожний фестивальний день починається з 16.00 літературною частиною, о 19.00 починається – музична частина.
Квиток вартує 40/60грн відповідно на 1/2дні (попередній продаж), 50/80грн – в дні фестивалю.