На початку лютого японці проводять фестиваль, на якому виганяють зиму. Проходить це у формі ритуалу вже кілька сотень років.
Свято Сецубун проходить щорічно, 3 лютого. За місячним календарем, цей день – фактичний японський Новий рік. Сецубун проходить в рамках фестивалю настання весни Хару-мацурі.
На їхню думку, довга ніч і холод пов’язані з темними силами, тому люди надягають на себе маски злих демонів. Знаменитості і борці сумо кидають у натовп соєві боби: вважається, що демони бояться бобів.
Цей перфоменс супроводжується гучними вигуками “Вони-ва сото! Фуку-ва ути!”, що означає “Демони геть! Щастя в дім!”. Після цього учасники фестивалю з’їдають стільки соєвих бобів, скільки років їм виповнилося.